Fot. Materiały prasowe

Olga Chełchowska account directorem w Walk Creative

przez Think MICE

Z początkiem czerwca Olga Chełchowska awansowała na stanowisko account directora w zespole client service w agencji Walk Creative. Z Grupą Walk związana jest od ponad 7 lat.

Olga Chełchowska odpowiada teraz m.in. za pracę zespołu dedykowanego obsłudze Vision Express oraz Trendy Opticions, w tym zarówno za realizacje kampanii ATL, BTL, jak i digital oraz social media. Wspiera także działania dla fintechu PayEye oraz pozyskuje nowych klientów agencji. Poza tym zajmuje się komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną Walk Creative.

– W Walk Creative stawiamy bardzo duży nacisk na rozwój naszych ludzi i stałe doskonalenie umiejętności. Znając wysokie kompetencje Olgi nie tylko w sektorze retail, w którym się specjalizujemy, ale też w wielu innych obszarach marketingowych oraz jej zdolność budowania relacji z klientami, czystą przyjemnością było powierzenie w jej ręce zarządzania zespołem oraz jednego z naszych najważniejszych klientów jakim jest Vision Express – powiedział Piotr Sroka, client service director w Walk Creative.

Olga Chełchowska z Grupą Walk związana jest od końca 2013 r. Pierwsze 6 lat pracowała w Walk PR odpowiadając za organizację pracy zespołu produktowego oraz realizację kompleksowych strategii PR.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK