Fot. Materiały prasowe

Ważna zmiana personalna w Hotelach Nosalowy

przez Think MICE

Z dniem 30 kwietnia br. współpracę z Hotelami Nosalowy zakończył Wojciech Budzowski, pełniący do tej pory funkcję dyrektora generalnego. Wkrótce obejmie on stanowisko prezesa zarządu Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ustroń S.A., spółki zarządzającej m.in. obiektami medycznymi i sanatoryjnymi. Na jego miejsce awansuje Katarzyna Chmiel, dotychczas dyrektor sprzedaży Hoteli Nosalowy.

Katarzyna Chmiel swoją karierę w turystyce rozpoczęła już podczas studiów jako przewodnik turystyczny i miejski po Krakowie. Po ich ukończeniu rozpoczęła przygodę z branżą hotelarską w dziale sprzedaży sieci Vienna International Hotels & Resorts zajmując się rynkiem korporacyjnym i konferencyjnym. Od 2007 r. pracowała na stanowiskach kierowniczych w sprzedaży i marketingu w hotelach 4 i 5* w Krakowie. Była także odpowiedzialna za sprzedaż dwóch hoteli Chopin i 4-gwiazdkowego Andel's Cracow.

Przed dołączeniem do zespołu Nosalowego Dworu przez trzy lata pełniła funkcję dyrektora regionalnego sprzedaży Hotelu Arłamów. Za dział sprzedaży Hoteli Nosalowy odpowiada od 2015 r. – Dziękuję Wojciechowi za prawie sześć niezwykle udanych lat spędzonych w Zakopanem, kiedy to odegrał bardzo ważną rolę w działalności Hoteli Nosalowy i przyczynił się do rozwoju marki. Wraz z całym zespołem życzymy mu powodzenia na nowej drodze rozwoju zawodowego. Jednocześnie ogromnie cieszę się z możliwości awansu dyrektor Chmiel, która była od lat jedną z kluczowych i najbardziej dla mnie zaufanych osób w firmie. Jej wkład był szczególnie duży jeżeli chodzi o rozwój firmy w segmencie MICE, w którym udało się jej osiągnąć w przed-pandemicznych latach rekordowe wyniki.

Pani Katarzyna jest doskonałym kandydatem na to stanowisko – jej doświadczenie sprzedażowe, dbałość o szczegóły oraz relacje z kontrahentami i pracownikami będą dla firmy ogromnym atutem – powiedział Wiktor Wróbel, prezes zarządu spółki Nosalowy Dwór.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK