Fot. Materiały prasowe

Dorota Wojtczak w agencji Live Age

przez Think MICE

Dorota Wojtczak dołącza do zespołu agencji komunikacji live – Live Age. Jako marketing director będzie odpowiadać za komunikację marek należących do grupy Live Age oraz wspierać projekty komunikacyjne dla klientów agencji.

Poprzednio Dorota Wojtczak pracowała w Grupie Freundschaft, najpierw jako head of B2B w agencji Emlab, prowadząc zespół produkcji, a następnie jako head of marketing całej Grupy. Równocześnie, od 2019 r. pełniła funkcję członka zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR.

Jest związana z branżą marketingową od ponad 15 lat, w szczególności z obszarem mediów i eventów. Doświadczenie zdobywała po stronie klienta, wydawcy i agencji. Pracowała m.in. w Grupie Onet-RAS Polska, gdzie była odpowiedzialna za wdrożenie i koordynację cyklu wydarzeń dla kluczowych klientów pod marką Impact Academy. Była także marketing managerem serwisów gazetaprawna.pl, dziennik.pl, prawnik.pl, forsal.pl. Jest autorką publikacji i wystąpień na konferencjach branżowych. W 2020 r. odebrała nagrodę Osobowość Roku – Agencje Eventowe w konkursie MP Power Awards. – Dzięki wspólnej pracy w zarządzie Klubu Agencji Eventowych SAR mogłam obserwować rozwój Live Age w ostatnim czasie, zwłaszcza „ucieczkę do przodu” przed kryzysem roku 2020, w który agencja weszła tuż po zmianie strategii, wyprzedzając rynek zwrotem w kierunku digital live experience, a wyszła z sukcesami – nowymi klientami, imponującymi realizacjami i nominacjami w konkursach krajowych i międzynarodowych. To inspirujące i ambitne, móc współtworzyć dalszy rozwój marek z Grupy Live Age – powiedziała Dorota Wojtczak.
   
– Dołączenie Doroty do zespołu agencji traktuję jako jeszcze jeden sukces w dobrym dla nas czasie. Współpracując w zarządzie Klubu Agencji Eventowych SAR przekonaliśmy się, jak podobnie myślimy o live experience, roli agencji i pracy w teamie. Jestem pewien, że dzięki powstaniu w agencji nowego stanowiska i powierzeniu go Dorocie, wejdziemy na nowy poziom ze świadomością marek Live Age i Lively i naszą narracją o tym, czym jest skuteczna komunikacja live. Realizujemy wyjątkowe projekty, dla najlepszych, w świetnym zespole. Od dziś jest jeszcze lepszy – skomentował Dominik Górka, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Live Age.

Live Age to agencja komunikacji live, która działa na rynku od 1999 r. Obsługuje m.in. takich klientów, jak: Microsoft, OLX, Ringier Axel Springer Polska, Husqvarna, Henkel.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK