Fot. Materiały prasowe

Danuta Godłoza awansowała w Plej

przez Think MICE

Danuta Godłoza awansowała na nowoutworzone w Plej stanowisko head of HR. Do jej obowiązków należy m.in. zarządzanie działem i budżetem HR w agencji oraz planowanie i koordynacja wszelkich działań HR, w tym strategii rekrutacyjnej oraz procesów związanych z zatrudnianiem pracowników.

Danuta raportuje bezpośrednio do Łukasza Ostaszewskiego, integrated communication partnera w Plej.

Z Plej Danuta Godłoza związana jest od ponad 12 lat. Zaczynała od organizacji eventów, od 8 lat tworzy plejowy dział HR, kolejno na stanowiskach specjalisty i HR managera aż do heada. Obecnie zespół HR Plej liczy 3 osoby.

– Ścieżka zawodowa Danuty pokazuje, że – nawet w tak dynamicznym środowisku jak agencyjne – są firmy, z którymi można związać się na długie lata i nieustannie się rozwijać, a także rozwijać i zmieniać z sukcesami całą organizację. HR to dziedzina, w której zawsze dzieje się dość intensywnie, a ostatnie pandemiczne miesiące przysporzyły nam mnóstwa nowych wyzwań w zmieniających się z dnia na dzień warunkach. Są to nie tylko twarde kwestie takie jak zmiana trybu pracy ze stacjonarnego w zdalny, ale też konieczność stawienia czoła czynnikom takim jak utrzymanie więzi i motywacji pracowników, rozwiązywanie zagadnień związanych z tym, że niektórzy odnajdują się w trybie pracy zdalnej doskonale, a dla innych jest to bardzo trudne. We wszystkich tych tematach Danuta Godłoza była dla nas zawsze nieocenionym wsparciem i awans to tylko formalne przypieczętowanie stanu faktycznego – powiedział Łukasz Ostaszewski.

Plej to zespół 150 specjalistów z obszarów takich jak client service, kreacja, strategia, eventy, digital, w tym social media, PMO, w tym front end, UX i UI. Agencja stale i projektowo obsługuje takie firmy jak m.in. Play (P4 Sp. z o.o.), Energizer, Continental, Piątnica, Andros czy marka piwa Namysłów.

Obecnie w Plej trwają rekrutacje m.in. teamu kreatywnego i junior keynote designera. Poszukiwani są też kreatywni freelancerzy do współpracy projektowej.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK