Fot. Materiały prasowe

Anna Koszur na czele Emlab

przez Think MICE

W ramach konsolidacji struktury marka Emlab, koncentrująca kompetencje experiential marketingowe Grupy S/F, podlega teraz pod Annę Koszur, która łączy te obowiązki z zarządzaniem agencją Scholz & Friends Warszawa. Wojciech Małysz, który zarządzał marką przez minione 3,5 roku, rozstał się z firmą.

– Od dłuższego czasu dążymy do większej integracji struktur, pandemia przyspieszyła tylko ten proces – powiedział Marcin Jeziorski, CEO Grupy S/F.

Operacyjne prace teamu odpowiedzialnego za experiential marketing prowadzi Aleksandra Sternicka, jako business director. Do jej zadań należy przede wszystkim prowadzenie zespołów klienckich związanych z umowami ramowymi na obsługę m.in. Google Polska i BMW. W ostatnich latach Emlab wyspecjalizował się w prowadzeniu długofalowych programów rozwojowych dla klientów, a także produkcji eventów technologicznych w wersji online.

W 2020 r. agencja zrealizowała ponad 400 takich projektów. Uczestniczyło w nich od kilkunastu do kilkuset osób. W sumie w projektach live organizowanych przez Emlab w 2020 r. wzięło udział łącznie ponad 10 tys. uczestników.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK