Fot. Materiały prasowe

Karol Kamas nowym dyrektorem marketingu i rozwoju w Sodexo

przez Think MICE

Od grudnia 2020 r. obowiązki dyrektora marketingu i rozwoju w Sodexo Benefits and Rewards Services, dostawcy kompleksowych usług motywacyjnych, pełni Karol Kamas.

Karol Kamas ma ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze marketingu i zarządzania produktami. Specjalizuje się w sektorze usług, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej. W ramach obejmowanego stanowiska współtworzy strategię rozwoju biznesu Sodexo oraz odpowiada za przygotowanie i realizację strategii marketingowej i komunikacyjnej na polskim rynku.

– W naszej strategii biznesowej najważniejsze są cyfryzacja, innowacje i pełna koncentracja na realnych potrzebach naszych klientów. Jestem przekonany, że doświadczenia Karola Kamasa w obszarach innowacji, digital i zarządzania relacjami z klientami, zdobyte na wymagającym i niezwykle złożonym rynku finansowym, pozwolą nam jeszcze skuteczniej realizować nasze ambitne cele – powiedział Arkadiusz Rochala, dyrektor generalny Sodexo Benefits and Rewards Services Polska.

Nowy dyrektor marketingu i rozwoju przez ostatnie 5 lat pracował w banku BNP Paribas, w którym początkowo był dyrektorem komunikacji marketingowej, później zarządzał segmentami klientów detalicznych i biznesowych oraz departamentem bankowości transakcyjnej.

W ostatnim okresie odpowiadał za innowacje produktowe i ofertę usług dodanych VAS. Nadzorował m.in. działania marketingowe w Polbank EFG, wprowadzenie marki Prudential na polski rynek czy rebranding po połączeniu banków BGŻ i BNP Paribas. Karierę zawodową zaczynał w marketingu polskiego oddziału TUI.

Jest autorem wielu strategii marketingowych i biznesowych realizowanych w różnych sektorach usług. Zarządzane przez niego marki oraz produkty były wielokrotnie wyróżniane w prestiżowych konkursach, m.in. Digital Champions Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji czy Effie Awards Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK