Fot. IAA Polska

Monika Strogulska-Dwojak w IAA Polska

przez Think MICE

Z początkiem grudnia do zespołu IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy dołączyła Monika Strogulska-Dwojak, która objęła stanowisko PR managera.

Zajmie się zarówno komunikacją wewnętrzną, jak i zewnętrzną, skierowaną do wszystkich interesariuszy stowarzyszenia, a także zaangażuje się w nowe projekty przygotowywane przez tę organizację.

Monika Strogulska-Dwojak ma kilkunastoletnie  doświadczenie w komunikacji. Pracując jako group head i copywriterka w agencji reklamowej IQ Marketing, obsługiwała takie marki jak: PLL LOT, MasterCard, Citibank, Żywiec Zdrój czy Unilever. Pracowała również jako koordynator komunikacji w fundacji korporacyjnej oraz jako PR manager w agencji eventowej i w mediach farmaceutycznych.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (socjologia), Szkoły Głównej Handlowej (podyplomowe studia Public Relations) i Szkoły Trenerów INTRA (uprawnienia do prowadzenia szkoleń komunikacyjnych). – Doświadczenie i entuzjazm Moniki są obietnicą ciekawej i owocnej współpracy. Jestem przekonany, że nasi członkowie bardzo szybko dostrzegą efekty jej pracy – powiedział Jerzy Minorczyk, dyrektor generalny IAA Polska.

IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy jest częścią największego stowarzyszenia marketingowego na świecie, istniejącego od 1938 r. W Polsce działa nieprzerwanie od 1993 r., skupiając przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji reklamowej. Aktualnie jest ich ponad 130.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK