Fot. Materiały prasowe

Renata Razmuk opuszcza Pracownię Kreativa

przez Think MICE

Renata Razmuk, dotychczasowy partner biznesowy i business development director Pracowni Kreativa, rozwiązała współpracę z firmą należącą do Pawła Stępnia.

Z branżą eventową Renata Razmuk związana jest od kilkunastu lat – początkowo w roli klienta, pracując w Renault Polska gdzie m.in. była odpowiedzialna za organizację różnorodnych wydarzeń i programów incentive travel oraz targów. W 2015 r. związała się z dwoma firmami: Pracownią Kreativa – usługi scenograficzne dla branży eventowej i reklamowej oraz SC Event Design (wcześniej Social Connect Group), świadczącą usługi dekoratorskie oraz związane z aranżacją przestrzeni wydarzeń.

W Pracowni Kreativa Renata Razmuk odpowiedzialna była za wprowadzenie nowopowstałej wówczas firmy na rynek eventowy w Polsce, a następnie za jej rozwój. Jej obowiązki skupiały się wokół aktywności łączących w sobie elementy z zakresu PR, reklamy i promocji i zarządzania oraz kontakty z klientami i pracę nad projektami. Obecnie nadal prowadzi agencję SC Event Design.

– Pozostawiam moich dotychczasowych klientów Pracowni Kreativa w najlepszych rękach, rękach jej właściciela i założyciela. Doświadczenie i kreatywność Pawła Stępnia przyczyniają się do sukcesów naszych realizacji. Nadal pozostaję w świecie eventów z usługami dekoratorskimi i scenografią tematyczną pod własnym brandem SC Event Design. W obecnych czasach nie można jednak poprzestawać na jednej ścieżce zawodowej więc niebawem odsłonię nowe plany zawodowe, które ostatnio bardzo mnie angażują – powiedziała Renata Razmuk.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK