Fot. Materiały prasowe

Batida z nowym dyrektorem generalnym

przez Think MICE

Agata Krzykowska została nową dyrektor generalną firmy Batida. Odpowiada za całość procesów w spółce – zarówno w cateringu, sprzedaży online przez e-sklep oraz w sieci butików.

Agata Krzykowska karierę zawodową zaczynała w rodzinnym Olsztynie, od 2010 r. pracuje w Warszawie. Zdobywała doświadczenie w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, później związała się z Belvedere Group. – Ten trudny czas dla branży eventowej, drugi kwartał roku, wykorzystaliśmy na odważne przeprowadzenie zmian w firmie. Wierzę, że to czas na rozwój oraz wprowadzenie innowacji, które przyciągną do Batidy zarówno klienta indywidualnego jak i biznesowego, oczekującego najwyższych standardów obsługi. Wprowadzamy do firmy nowych członków zespołu, a tym samym nową jakość usług, nie dopuszczam bylejakości – powiedziała Agata Krzykowska.

– Pani Agata zdobyła nasze zaufanie swoim zaangażowaniem a także ambitnymi planami rozwoju spółki, które sukcesywnie realizuje. Otwieramy się na nowe, wprowadzając kolejne produkty, wdrażając innowacyjne pomysły, tym razem również w przestrzeni online – dodała Jolanta Radziszewska, prezes Batida.

Batida to firma rodzinna, która działa na warszawskim rynku od 30 lat. Początkowo, jako jedna z pierwszych piekarni oferowała prawdziwe bagietki i croissanty. Dzisiaj to dwie uzupełniające się linie – cukiernicza z czterema butikami na terenie Warszawy oraz cateringowa obsługująca kompleksowo wydarzenia.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK