Fot. Materiały prasowe

Bogusław Bokłak w NU Horizons

przez Think MICE

W połowie września Bogusław Bokłak dołączył do zespołu NU Horizons. W ramach nowego projektu jest odpowiedzialny za przygotowywanie wyjazdów szytych na miarę dla klientów indywidualnych oraz dla grup.

Bogusław Bokłak jest absolwentem Turystyki i Rekreacji na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Zawodowo z branżą turystyczną związany od 2010 r., kiedy uzyskał licencję pilota wycieczek. Uwielbia pilotować grupy – do tej pory zawitał na sześć kontynentów, a podczas podróży służbowych i prywatnych odwiedził ponad 70 krajów. Jest miłośnikiem sportu, zapalonym tenisistą i surferem. Uwielbia Stany Zjednoczone (w których był kilkanaście razy), a w szczególności Kalifornię, o której napisał pracę magisterską. Miejsca, które zachwyciły go szczególnie to Peru, RPA, Iran, rajska wyspa Bora Bora oraz Arabia Saudyjska.

– Szczególnie my, osoby z branży turystycznej, musimy podróżować. Każdym, nawet najmniejszym zagranicznym wyjazdem prywatnym czy służbowym musimy pokazywać naszym klientom, że turystyka ma się dobrze i można ją tworzyć w bezpieczny sposób. Mimo lockdownu udało mi się odwiedzić w tym roku Arabię Saudyjską, Włochy oraz Grecję – powiedział Bogusław Bokłak.

– Wierzymy, iż szeroko pojęta turystyka wróci i wszyscy będą chcieli podróżować ze zdwoją energią. Dlatego nie zwalniamy i myślimy o nowych projektach, w których uczestniczy Boguś, którego doświadczenie jest nieocenione i pozwoli nam na realizacje nowych wyzwań – dodała Katarzyna Zawadzka, managing director NU Horizons.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK