Fot. Materiały prasowe

Dorota Nidzgorska-Mazonik dyrektor generalną Hotelu Arłamów

przez Think MICE

Dorota Nidzgorska-Mazonik objęła funkcję dyrektor generalnej w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów. Jest odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, jak również koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z funkcjonowaniem hotelu oraz realizację jego celów biznesowych.

Nidzgorska-Mazonik dołączyła do zespołu Hotelu Arłamów w drugiej połowie 2018 r., obejmując stanowisko dyrektor regionalnej sprzedaży odpowiedzialnej za centralną Polskę. Następnie awansowała na zastępcę dyrektora generalnego hotelu i tym samym rozpoczęła pracę na miejscu w Arłamowie. Z hotelarstwem związana jest od 19 lat – pracowała w dużych obiektach resortowych oraz konferencyjnych dedykowanych zarówno dla klienta biznesowego, indywidualnego jak również dla rodzin z dziećmi (Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem, Hotel Warszawianka w Jachrance, Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku, Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim).

– Hotel dla prawdziwego hotelarza to pasja a nie miejsce pracy. Chciałabym zaszczepić w innych zamiłowanie do hotelarstwa i inspirować do działania. Hotel to miejsce, które tworzą ludzie, a sukces hotelu to zaangażowanie całego zespołu.  Od poziomu zaangażowania każdego z pracowników zależy zadowolenie klienta i sprawne funkcjonowanie obiektu. Najważniejsza jest dla mnie gościnność, jakość oraz utrzymanie standardu obsługi na jak najwyższym poziomie i chciałabym aby ten cel towarzyszył całemu zespołowi obiektu – powiedziała Dorota Nidzgorska-Mazonik.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK