Fot. Materiały prasowe

Mike Kilinski w El Padre

przez Think MICE

Do zespołu El Padre na stanowisko creative dołączył Mike Kilinski. Jest odpowiedzialny za tworzenie koncepcji kreatywnych i oprawy eventów, działań promocyjnych i ambientowych, budowanie i tworzenie relacji z klientami oraz dostawcami.

Mike Kilinski rozpoczynał karierę zawodową w agencjach PR-owych – Grayling Polska i Havas PR Warsaw. Pracował dla takich klientów jak Alstom (turbiny wiatrowe), Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Astra (satelita), SanDisk, EasyJet, Kodak. W czasie studiów angażował się też we wsparcie wielu projektów naukowych, w tym organizację konferencji Warsaw Beijing Forum łączącej studentów i przedsiębiorców z Polski i Chin w obszarach biznesu, nauki i kultury.

Studiował socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Kolońskim (studia równoległe), sinologię na Uniwersytecie Warszawskim, a także dwukrotnie odbywał stypendium językowe na Narodowym Uniwersytecie Sun Yat-Sena w Kaohsiung w Tajwanie. Mówi płynnie po polsku, angielsku, niemiecku i mandaryńsku.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK