Marta Hałas

przez Think MICE

To jedna z kilku osób, które w ostatnim czasie zasiliły szeregi El Padre. Jako office manager Marta Hałas odpowiadać będzie m.in. za koordynowanie pracy biura agencji.

Marta Hałas doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako specjalista ds. sprzedaży i organizacji imprez w Hotelu Brant, gdzie odpowiadała za sprzedaż, kompleksowe planowanie i nadzór nad realizacją rezerwacji grupowych i indywidualnych, konferencje, szkolenia, firmowe wyjazdy integracyjne, przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia weselne, a także planowanie i realizację działań marketingowych wspierających sprzedaż oraz  współtworzenie pakietów usług. Była również specjalistą ds. marketingu w Hotelu Marina Diana, gdzie zakres jej obowiązków obejmował planowanie i realizację działań marketingowych wspierających sprzedaż, sprzedaż, kompleksowe planowanie i nadzór nad realizacją rezerwacji grupowych – w tym konferencji, szkoleń i firmowych wyjazdów integracyjnych.

Jej wieloletnie doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę jako event manager w Pałacowym Centrum Konferencyjnym Pałac Ossolińskich, w którym odpowiadała za sprzedaż, kompleksowe planowanie i nadzór nad realizacją rezerwacji grupowych. Hałas pracowała również jako kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży Centrum Szkoleń i Konferencji GEOVITA w Jadwisinie. Tam była odpowiedzialna za sprzedaż, kompleksowe planowanie pracy działu i nadzór nad realizacją rezerwacji grupowych i indywidualnych w zakresie konferencji, szkoleń, firmowych wyjazdów integracyjnych, przyjęć weselnych.

W El Padre Marta Hałas zajmować się będzie koordynowaniem funkcjonowania biura spółki, wsparciem działu księgowości i finansów oraz pomocą dla event managerów.

Jest absolwentką podyplomowych studiów (manager jakości) oraz magisterskich (rachunkowość i analiza finansowa) w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania. Zdobyła również licencjat na kierunku Turystyka i Rekreacja (specjalizacja: hotelarstwo i gastronomia) w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji w Warszawie.

Zainteresowania Marty to podróże, ogrodnictwo, ale także wpływ zarządzania jakością na rozwój firmy i psychologia społeczna. Lubi żeglarstwo, narciarstwo, pracuje jako wolontariusz w organizacjach wspierających bezdomne zwierzęta.