Fot. Materiały prasowe

Wzmocnienie zarządu El Padre

przez Think MICE

Z początkiem lutego br. do zarządu El Padre dołączył Jakub Ćwikliński – dotychczasowy event director w agencji, związany z firmą od sześciu lat. Stanowisku wiceprezesa towarzyszy pakiet udziałów oraz nowe obowiązki, w tym wzmocnienie kompetencji spółki w obszarze obsługi klienta.

Dotychczasowa kariera Jakuba Ćwiklińskiego w El Padre przebiegała dynamicznie. Pracę w agencji zaczynał od stanowiska event managera, z którego awansował na senior event managera, a później event directora. Stanowisko w zarządzie, obok Sebastiana Oprządka, Wojciecha Cłapińskiego i Piotra Karasińskiego jest dla niego kolejnym wyzwaniem w strukturach agencji. – Kuba od wielu lat stanowi filar naszego zespołu. Jego zaangażowanie w funkcjonowanie agencji, realizowane projekty, a także wytężona praca przekonały nas, że powinien dołączyć do grona udziałowców spółki i zarządu. Wierzymy, że dzięki temu będziemy się dalej systematycznie rozwijać, a kolejni klienci zaufają nam i powierzą realizację projektów – powiedział Sebastian Oprządek, prezes zarządu El Padre.

Jakub Ćwikliński realizował projekty dla takich klientów, jak: PKN Orlen, Polska Grupa Energetyczna, Samsung, PLL LOT, Peugeot Polska, Nationale Nederlanden czy Certina. Przed rozpoczęciem pracy w El Padre pracował Rival Group. – Cieszę się, że mój wkład w funkcjonowanie El Padre został doceniony i z entuzjazmem patrzę w przyszłość – powiedział Ćwikliński.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK