Fot. Materiały prasowe

Nowy dyrektor operacyjny Polskiego Holdingu Hotelowego

przez Think MICE

Jacek Szymanowicz, dotychczasowy dyrektor operacyjny w spółce AMW Hotele, został dyrektorem operacyjnym grupy kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH).

Przygodę z hotelarstwem Jacek Szymanowicz rozpoczął w 2002 r. Z PHH związany jest od września 2018 r., gdzie do czerwca 2019 r. pełnił funkcję zastępcy dyrektora Renaissance Warsaw Airport Hotel. Następnie, w lipcu 2019 r., objął stanowisko dyrektora operacyjnego w spółce AMW Hotele, która jest kluczowym podmiotem w tworzeniu PHH.

– Jacek Szymanowicz udowodnił w czasie pełnienia funkcji dyrektora operacyjnego AMW Hotele, że jest osobą, która potrafi podejmować właściwe decyzje operacyjne. Patrząc na osiągnięte w krótkim czasie wyniki tej spółki po przejęciu przez PHH jestem przekonany, że Jacka stać na jeszcze więcej, stąd decyzja o powierzeniu mu dodatkowych obowiązków, które polegają na byciu dyrektorem operacyjnym wszystkich hoteli z grupy PHH. Przed nami wiele nowych wyzwań i cieszę się, że nasz zespół cały czas się umacnia, a hotelarze z takim doświadczeniem wspierają rozwój firmy –  powiedział Gheorghe Marian Cristescu, prezes PHH.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK