Fot. Materiały prasowe

Agnieszka Sass-Szczepkowska w Vienna House

przez Think MICE

Agnieszka Sass-Szczepkowska jako regional marketing manager odpowiada za działania marketingowe Vienna House w Polsce. Dołączyła do zespołu na początku stycznia, aby zintensyfikować działania związane ze wzmacnianiem świadomości marki austriackiej sieci hoteli na polskim rynku.

Sass-Szczepkowska jest odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowej oraz budowanie świadomości marki i przygotowywanie kreatywnych kampanii promocyjnych dla sześciu obiektów Vienna House w Polsce. Zajmie się też rozwojem i implemntacją nowych pomysłów i aktywności dla branży B2B i B2C.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do tak profesjonalnego i pełnego pozytywnej energii zespołu Vienna House w Polsce. Działania na rzecz wizerunku marki, unikalne projekty medialne i promocyjne w duchu motta Vienna House #endlessexploration to wyzwania, na które czekam z niecierpliwością – powiedziała Agnieszka Sass-Szczepkowska.

– W związku z rozwojem Vienna House na polskim rynku dostrzegliśmy potrzebę wzmocnienia naszego marketingowego zespołu odpowiedzialnego za budowanie rozpoznawalności i wizerunku Vienna House. Jestem przekonana, że doświadczenie i entuzjazm Agnieszki będą dla nas dużą wartością – dodała Katarzyna Niezgoda, director of sales office Poland w Vienna House.

Agnieszka Sass-Szczepkowska jest managerem z ponad 17-letnim doświadczeniem w branży mediowej. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w G+J Polska, następnie dołączyła do zespołu Burda International Polska, gdzie przez 12 lat pięła się po szczeblach kariery. Zaczynała jako specjalista ds. sprzedaży, następnie była kierownikiem w zespole wprowadzającym na rynek magazyn InStyle oraz odpowiadała za sprzedaż i projekty specjalne 13 serwisów online, w tym ELLE.pl, Gala.pl, Nationalgeographic.pl czy Glamour.pl. W 2017 r. dołączyła do zespołu Marquard Media Polska, gdzie odpowiadała za sprzedaż i tworzenie nowych rozwiązań biznesowych opartych o model 360 stopni dla marek Cosmopolitan, Harper’s Bazaar, JOY i Shape. W 2018 r. postanowiła przemodelować swoją ścieżkę kariery zawodowej i została dyrektorem PR w agencji PR Lovin’, gdzie odpowiadała za relacje z mediami i influencerami, przygotowywanie strategii komunikacyjnych i organizację wydarzeń. Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie na kierunku psychologia społeczna.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK