Fot. Materiały prasowe

Davide Odella w zarządzie Expo XXI Warszawa

przez Think MICE

Do zarządu Expo XXI Warszawa dołączył Davide Odella, dotychczasowy dyrektor sprzedaży tego obiektu. Do jego obowiązków należy dbanie o rozwój spółki, jej wizerunek i działania marketingowe. 

Davide Odella, pracuje w Expo XXI Warszawa od ponad trzech lat. Rozpoczął pracę od stanowiska sales managera, niecały rok później awansował na dyrektora sprzedaży. – Cenimy zaangażowanych pracowników, którzy perspektywicznie patrzą na rozwój firmy, są elastyczni i ukierunkowani na sukces. Davide dał się nam poznać z jak najlepszej strony, spełniając te wymagania i budując świetnie prosperujący zespół sprzedażowy. Dlatego powołanie do zarządu jest naturalną konsekwencją osiągniętych przez niego sukcesów – powiedział Grzegorz Słyszyk, prezes Expo XXI Warszawa.

W 2016 r., gdy Davide Odella dołączył do zespołu Expo XXI Warszawa, zdecydowano się zmienić komunikację firmy. – Skupiliśmy nasze działania na motywacji i integracji zespołu, rozszerzyliśmy działania wspierające samodzielne działania pracowników, to przełożyło się na zwiększenie możliwości naszego obiektu – powiedział Davide Odella.  

Davide Odella związał swoje zawodowe losy z branżą MICE podczas studiów na Uniwersytecie Bolońskim, praktykując na stażu w agencjach eventowych, gdzie zajmował się organizacją wydarzeń kulturalnych – koncertów, wystaw i festiwali. Podczas studiów dołączył także do zespołu centrum wystawienniczego Bologna Fiere, gdzie współpracował z agencjami eventowymi, hotelami oraz organizował kongresy i konferencje, głównie dla branży medycznej. Sprawy osobiste związały go z polskim rynkiem – pierwszą pracę w Polsce otrzymał w Grupie Trip. W 2012 r., za aktywną działalność na rzecz branży spotkań, Davide Odella został uhonorowany nagrodą „Odkrycie Roku MPI Poland”, otrzymał też wyróżnienie w konkursie ICCA/EIBTM Forum for Young Professionals i znalazł się wśród 30 wyróżnionych osób, które wzięły udział w szkoleniu w Barcelonie, prowadzonym przez ekspertów działających w branży MICE. W kwietniu 2013 r. rozpoczął pracę na Stadionie Narodowym (obecnie PGE Narodowy) na stanowisku key account managera. W 2015 r., dzięki programowi stypendialnemu MPI, otrzymał certyfikat CMM (Certified Meeting Manager). W 2016 r. rozpoczął pracę jako senior sales manager w Expo XXI Warszawa, a w czerwcu otrzymał awans na dyrektora ds. sprzedaży. 

Prywatnie Davide jest szczęśliwym mężem i ojcem małego Francesco i Gaii. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK