Fot. Materiały prasowe

Bartosz Piechowaiak awansuje w strukturach Zdrojowej

przez Think MICE

Z dniem 1 października 2019 roku Bartosz Piechowiak, do tej pory pełniący funkcję Deputy General Managera w Radisson Blu Resort, Świnoujście, którego operatorem jest Zdrojowa Hotels, objął w tym hotelu stanowisko General Managera.

Do sieci Radisson Hotels Piechowiak dołączył w 2013 roku jako Duty Manager w Radisson Blu Hotel Dublin Airport. Następnie jako Operations Manager pracował w Radisson Blu Hotel & SPA Limerick oraz w siostrzanej marce Park Inn by Radisson, Shannon Airport. Od momentu, w którym zdecydowałem się kontynuować karierę jako hotelarz, moim głównym celem była praca w silnej, uznanej, międzynarodowej grupie hotelarskiej – mówi Piechowiak i dodaje: Rozwijałem się, postępując zgodnie z najlepszymi praktykami dostarczonymi przez grupę – filozofią Yes I Can!  oraz filozofią firmy Every Moment Matters.

Bartosz Piechowiak jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, a z branżą związany jest od 14 lat. Poza pracą dla Radisson Hotel Group, doświadczenie zawodowe zdobywał w Grecji, za Oceanem, a także na Wyspach Brytyjskich. W Irlandii oprócz zdobywania doświadczenia kształcił się w IBAT Collage Dublin na kierunku Event Management. Posiada  IPMA Level D® International Professional Accreditation, Special Purpose Award Level 8 on the NFQ w dziedzinie Project Managementu.

Źródło: materiały prasowe