Fot. Materiały prasowe

Nowy dyrektor Best Western Jurata

przez Think MICE

Artur Derela dołączył do Polskiego Holdingu Hotelowego. We wrześniu br. zakończył współpracę z Mercure Warszawa‬ Grand i objął stanowisko dyrektora Best Western w Juracie. Ewa Szczepańska – dotychczasowa dyrektor tego obiektu – objęła z kolei stery w Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Artur Derela jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. W latach 1998–2008 pracował w dziale sprzedaży warszawskiego Novotelu Centrum, a później został tam szefem sprzedaży hotelowej. Następnie przez blisko dwa lata pełnił obowiązki zastępcy dyrektora w poznańskim Novotelu Centrum. W latach 2010–2016 piastował stanowisko dyrektora generalnego hoteli Mercure w Mrągowie, Toruniu, Wrocławiu oraz w Poznaniu. Przez ostatnie dwa lata kierował Mercure Grand w Warszawie.

– Cieszę się, że do naszego zespołu managerów dołączył wysokiej klasy fachowiec na rynku hotelowym – Artur Derela, który pokieruje hotelem Best Western Jurata. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie dyrektora przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju hotelu, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej spółce – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Best Western Hotel Jurata to trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dysponuje 45 pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i spa.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK