Fot. Materiały prasowe

TravelReps wzmacnia zespół

przez Think MICE

W październiku br. do zespołu TravelReps dołączyła Joanna Asiukiewicz. Do jej obowiązków należy m.in. zwiększenie rozpoznawalności marek klientów TravelReps na polskim rynku, promowanie zagranicznych kierunków oraz dbanie o pozytywne, trwałe relacje między polskimi biurami podróży a zagranicznymi partnerami TravelReps.

Joanna Asiukiewicz jest absolwentką University of Surrey, gdzie ukończyła studia turystyczne. Swoją wiedzę poszerzała na University of Central Florida w USA. Z branżą turystyczną i eventową związana od wielu lat.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. dla firmy cateringowej oraz luksusowej sieci hotelarskiej, gdzie pełniła funkcję specjalisty ds. planowania i realizacji wydarzeń. Podobne obowiązki pełniła również w londyńskim centrum konferencyjnym, gdzie jako manager ds. sprzedaży i realizacji wydarzeń odpowiadała za aktywną sprzedaż przestrzeni oraz przygotowywanie scenariuszy eventowych. Przez ostatnie kilka lat związana była z biurem OBP Incentive & Sport Travel.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK