Fot. Materiały prasowe

Z dentsu X do MasterBrand

przez Think MICE

Do agencji event marketingowej MasterBrand dołączył Roman Terelak, jako client service & production director. Wcześniej przez prawie sześć lat był związany z Dentsu Aegis Network.

Roman Terelak w branży marketingowej pracuje od ponad dziewięciu lat. Obecnie jako client service & production director w MasterBrand zarządza zespołem produkcji oraz obsługi klienta, prowadzi nadzór merytoryczny nad realizacjami i koordynuje projekty prowadzone dla kluczowych klientów. Odpowiada również za rozwój współpracy z aktualnymi klientami agencji i aktywnie uczestniczy w procesach ofertowania.

Przez ostatnie cztery lata Terelak pełnił funkcję new business directora w Dentsu Aegis Network – najpierw w Posterscope, a następnie w dentsu X. Na tym stanowisku zarządzał zespołami realizującymi działania new business i koordynował procesy przetargowe – także cross-sellowe. Uczestniczył też w tworzeniu konceptów kreatywnych w ramach ofertowania oraz w reżyserii i produkcji wybranych eventów. Wcześniej w Isobar Poland jako group account manager odpowiadał głównie za zarządzanie zespołem realizującym działania z obszarów digital marketingu m.in. dla takich klientów, jak: AXA Polska, Huawei Polska, ITI Neovision (nc+), Mattel, Unilever czy Unipetrol (Benzina CZ).

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK