Fot. Materiały prasowe

Nowa dyrektor generalna Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw

przez Think MICE

Na początku września Andreea Cheratoiu, menedżerka od 12 lat związana z Radisson Hotel Group, objęła stanowisko general managera w warszawskim Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw.

Cheratoiu jest absolwentką administracji w biznesie oraz zarządzania w turystyce i hotelarstwie na Academy of Economy Studies oraz Romanian-American University w Bukareszcie. Karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2004 r. od stanowiska kierownika recepcji, odpowiedzialnego za relacje z gośćmi.

Do Radisson Hotel Group dołączyła w 2007 r. i od tamtej pory jej kariera rozwija się w strukturach grupy. W ciągu kilku lat awansowała i została dyrektorem operacyjnym w Radisson Blu Hotel Bucharest, a następnie dyrektorem Park Inn by Radisson Hotel w Jekaterynburgu w Rosji. Od 2017 r. była odpowiedzialna za działalność trzech hoteli grupy w Rydze.

– Jestem podekscytowana w związku z tym nowym wyzwaniem, jakim będzie zarządzanie Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw. Z hotelarstwem związane jest całe moje życie zawodowe, więc wierzę, że zdobyte wcześniej doświadczenie w Radisson Hotel Group pozwoli mi kontynuować w tym historycznym i kultowym dla Warszawy obiekcie tradycję wyjątkowej atmosfery i jakości, dzięki której odwiedzający nas goście przeżyją niepowtarzalne doświadczenie w podroży – mówi Andreea Cheratoiu.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK