Fot. Materiały prasowe

Michał Chruściel i Natalia Wierzejska dołączają do Walk

przez Think MICE

Walk rozbudowuje dział New Business. Dołączyły do niego kolejne dwie osoby. Michał Chruściel, jako new business manager oraz Natalia Wierzejska – new business assistant. 

Będą oni wspierać działania Walk w pozyskiwaniu nowych klientów. To naturalny krok w rozwoju Grupy, która stawia na łączenie kompetencji spółek.

Michał Chruściel doświadczenie zawodowe jako new business manager zdobywał w agencjach digitalowych, takich jak ClickAd i Mobime Lead Generation. Przed dołączeniem do Walk odpowiadał m.in. za sprzedaż kampanii online związanych z branżą e-commerce. Teraz zajmie się posykiwaniem nowego biznesu dla wszystkich spółek z Grupy Walk.

Natalia Wierzejska z marketingiem związana jest od trzech lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie KOI Capital, Prestige Capital oraz Innova Group. W Walk będzie odpowiedzialna za wsparcie działu New Business w poszukiwaniu nowych szans sprzedaży usług oferowanych przez Grupę, jak również samodzielne pozyskiwanie nowego biznesu.

Walk wierzy, że na styku różnych kompetencji powstają najlepsze kampanie. Dlatego też zakłada częstsze wykorzystanie kompetencji spółek wchodzących w skład Grupy w crossowych działaniach. Dzięki temu klienci mogą otrzymać kompleksową obsługę i realizację założeń w wielu kanałach komunikacji. Rozbudowanie działu New Business jest, więc naturalnym krokiem pozwalającym na rozwój biznesu Grupy Walk.

Źródło: mat. prasowe opr. ŁK