Fot. Materiały prasowe

Anna Gasińska dyrektorem IGHP w Małopolsce

przez Think MICE

Anna Gasińska, dyrektor generalny Hotelu Kossak i Hotelu Senackiego w Krakowie, została 17 lipca br. powołana na stanowisko dyrektor regionalnej IGHP w Małopolsce. Zastąpi na tym stanowisku Marcina Ziobrę, który pozostaje w Izbie, gdzie będzie wspierać zespół ds. HOTREC i HSU.

Anna Gasińska pracuje w branży hotelarskiej od 17 lat. Karierę rozpoczęła w dziale F&B hotelu Novotel Kraków Centrum, następnie pracowała w sieci Hotel System. Od 2009 r. jest związana z firmą Osti-hotele, gdzie rozpoczęła pracę na stanowisku front office managera w nowo otwartym Hotelu Kossak w Krakowie, by w 2012 r. objąć funkcję dyrektora generalnego Hoteli Kossak i Senacki. Ukończyła studia na kierunku Turystyka i Rekreacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie) oraz szereg branżowych szkoleń. Jest ekspertem w obszarze hotel & revenue management. W 2016 r. otrzymała nagrodę Hotelarz Roku w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego. Angażuje się razem ze swoimi pracownikami w akacje charytatywne takie jak Dni Dawcy Szpiku, jest inicjatorką dobroczynnego przedsięwzięcia „Krakowscy Hotelarze dzieciom” – w myśl zasady, że nic tak nie integruje, jak wspólne pomaganie.

– Moje całe życie zawodowe jest związane z Krakowem. Dzięki temu dobrze rozumiem potrzeby naszego rynku hotelarskiego. Liczę też, że dobre relacje z małopolskimi hotelarzami przełożą się na doskonałą współpracę w ramach IGHP – powiedziała Anna Gasińska, dyrektor regionalna IGHP.

Źródło: mat. prasowe opr. ŁK