Fot. Materiały prasowe

Stanisław Serafin w przestrzeni kreatywnej 3miejsce

przez Think MICE

Stanisław Serafin objął stanowisko managera przestrzeni kreatywnej 3miejsce, która została otwarta na początku maja br. na warszawskim Żoliborzu. Do jego zadań należy zarządzenie przestrzenią, planowanie strategii jej rozwoju i koordynacja prac podczas organizowanych w 3miejsciu wydarzeń.

Stanisław Serafin jest studentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Mimo młodego wieku ma już na koncie stworzenie własnej marki Muchama (tworzącej muchy). Kompetencje w dziedzinie obsługi klienta rozwijał, prowadząc gości przez historie w michelinowskiej restauracji. Był też stypendystą Pasjopolis.
Jako manager jest odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii rozwoju 3miejsca. Do jego zadań będzie należała również koordynacja prac podczas realizowanych wydarzeń, kompleksowe zarządzanie przestrzenią, a także opieka nad klientami.

3miejsce to przestrzeń, która łączy w sobie biznes, sztukę i społeczeństwo. Powstała w industrialnej przestrzeni Instytutu Chemii Przemysłowej przy ul. Rydygiera 8/6C w Warszawie. Modułową powierzchnię można zaaranżować według własnego pomysłu: pod koncert, event, warsztaty, przestrzeń do pracy, wystawę czy plan zdjęciowy. Jej założycielami i pomysłodawcami są Bartek Willim i Marcin Żukowski.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK