Fot. Materiały prasowe

Marta Woźniak w agencji EMLAB

przez Think MICE

Do agencji EMLAB (Grupa S/F) dołączyła Marta Woźniak, obejmując stanowisko creative directora. Dotychczas związana była z agencją MyPlace. W EMLAB (Grupa S/F) odpowiedzialna jest za rozwój działu kreacji i jakość składanych ofert. 

Marta Woźniak karierę zawodową rozpoczęła w 2013 r. w agencji Plej, gdzie była odpowiedzialna za tworzenie koncepcji kreatywnych i realizację projektów eventowych. Od 2015 r. związana z agencją Perfectto jako creative & event manager. W 2017 r. przeszła do agencji MyPlace i objęła stanowisko senior creative, a następnie creative directora.

Do jej obowiązków należało kierowanie zespołem kreacji, tworzenie koncepcji kreatywnych, koordynacja pracy działu graficznego oraz rekrutacja nowych pracowników. Pracowała m.in. dla takich klientów jak: PKN Orlen, PZU, PKO BP, Totalizator Sportowy, Wyborowa Pernod Ricard, Leroy Merlin czy Nivea. – Dołączenie Marty do naszej agencji to kolejny krok w rozwoju całej struktury EMLAB, a wzmocnienie działu kreacji jest naturalnym elementem tego rozwoju. Na rynku wyróżnia nas fakt, że projektowane przez nas eventy wspierają sprzedaż i wpisują się w długofalowe działania marketingowe naszych klientów. Jestem przekonany, że dzięki bogatemu doświadczeniu Marty, będziemy mogli zaoferować klientom jeszcze skuteczniejsze i niestandardowe rozwiązania, które będą przekładać się na rozwój biznesu – komentuje Wojciech Małysz, managing director EMLAB (Grupa S/F).

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK