Fot. Materiały prasowe

Kinga Sankowska w eTravel S.A.

przez Think MICE

Z początkiem czerwca do zespołu eTravel S.A. dołączyła Kinga Sankowska, obejmując stanowisko head of sales w dziale MICE. 

Do jej zadań należy zwiększenie udziałów firmy w rynku MICE z naciskiem na obszar incentive travel i events oraz wykorzystanie szerokich kompetencji pozostałych spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej Netmedia S.A.

Kinga Sankowska jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowych studiów – marketingu politycznego i medialnego w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oraz nowoczesnej promocji w Szkole Głównej Handlowej. Ze sprzedażą projektów eventowych i incentives związana od 15 lat. Doświadczenie zdobywała w firmach ICP Group, Weco Travel, Grupa TSO, Globalincentive.pl oraz 5 Stars Club Business Travel. – Wierzymy, iż dołączenie do zespołu osoby z tak bogatym doświadczeniem w sprzedaży usług MICE wpłynie pozytywnie na osiągniecie przez nas długoterminowych celów biznesowych – powiedziała Edyta Jabłońska-Hulimka, dyrektor działu MICE w eTravel.

Grupa Netmedia S.A. jest holdingiem, którego głównymi aktywami są spółki prowadzące sprzedaż usług turystycznych dla klientów biznesowych i indywidualnych, głównie za pośrednictwem rozwijanych przez siebie platform internetowych i narzędzi informatycznych. Największa spółką w ramach grupy jest eTravel S.A. specjalizująca się w obsłudze MICE oraz podróży służbowych.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK