Fot. Materiały prasowe

Michał Kozak został prezesem Hotelu Arłamów

przez Think MICE

Z początkiem czerwca funkcję prezesa zarządu Hotelu Arłamów S.A. objął Michał Kozak. Dotychczasowy prezes zarządu i właściciel Antoni Kubicki stanął na czele Rady Nadzorczej hotelu, jako jej przewodniczący.

Michał Kozak od czerwca 2018 r. piastował stanowisko wiceprezesa i dyrektora generalnego Hotelu Arłamów. Z hotelarstwem i branżą MICE związany jest od ponad 20 lat. Od 2003 r. zdobywał doświadczenie na różnych szczeblach zawodowych w Grupie Mazurkas, w listopadzie 2013 r. obejmując funkcję dyrektora generalnego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i Mazurkas Catering 360. W czerwcu 2018 r. dołączył do zespołu Hotelu Arłamów. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie (ekonomia i marketing) oraz Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie (hotelarstwo). Fan piłki nożnej, w latach 2009-2013 był wiceprezesem ds. marketingowo-sportowych Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków.

– Mniej operacji, więcej strategii. Skupiamy się na rozwoju kompetencji w oparciu o szkolenia i audyty. Musimy jeszcze bardziej przyspieszyć. Prezes zarządu to ogromna odpowiedzialność, duże zobowiązanie i wielka szansa, z której zamierzam skorzystać. Mam jednak w sobie dużo pokory. Miarą naszej pracy jest skuteczność w działaniach i na tą skuteczność liczę. Mam wiele planów i pomysłów do zrealizowania wspólnie z moim zespołem – powiedział Michał Kozak.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK