Fot. Materiały prasowe

Dawid Bednarski dołączył do Imagine Nation

przez Think MICE

Do zespołu Imagine Nation jako Creative Manager dołączył Dawid Bednarski. Na tym stanowisku jest odpowiedzialny za tworzenie koncepcji kreatywnych wydarzeń dla obecnych i potencjalnych klientów agencji. 

Dawid Bednarski jest związany z branżą event marketingową od ponad 6 lat. Do jego obowiązków jako Creative Managera w strukturach Imagine Nation należą m.in. tworzenie koncepcji kreatywnych wydarzeń specjalnych, realizowanych przez agencję oraz nadzór kreatywny nad produkcją ich kluczowych elementów. 

 Ostatnio przez ponad rok pełnił funkcję Creative Strategist w agencji Silver Plate, w której zarządzał działem kreatywnym. Wcześniej przez cztery lata był związany z Walk Events. Doświadczenie zawodowe zdobywał też tworząc i promując wydarzenia kulturalne na potrzeby Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie oraz klubogalerii Warszawa Powiśle, a także jako PR Manager i Art Coach w Shootme Photographers & Production (obecnie ShootmeVisual Artists). Brał udział w projektach prowadzonych m.in. dla takich klientów jak: Bayer, IKEA Centres, Mastercard, Philip Morris Polska, PLL LOT, Porsche, Procter&Gamble, PZU, Renault, Santander Bank Polska czy T-Mobile.