Fot. Materiały prasowe

Nowy dyrektor operacyjny Vienna House Andel’s Cracow

przez Think MICE

Hubert Chołociński, specjalista z 10-letnim stażem w hotelarstwie i gastronomii, dołączył do Vienna House Andel’s Cracow. Odpowiada za działania operacyjne hotelu. 

Hubert Chołociński ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku turystyka i geografia. Doświadczenie zdobywał głównie w gastronomii w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Pierwsze kroki stawiał w restauracji Nobu Berkeley. Następnie zdobywał szlify barmańskie w Mortons  Members Club Mayfair w Londynie, gdzie awansował na bar managera. Po pewnym czasie przeniósł się do Irlandii, do sieci hoteli Choice Group, gdzie został asystentem food & beverage managera. W 2014 r. wrócił do Polski i rozpoczął pracę w hotelu Czarny Potok Resort Spa & Conference jako food & beverage manager, wspomagając również inne działy operacyjne.

Obecnie w Vienna House Andel’s Cracow koordynuje pracę recepcji, housekeepingu i działu gastronomii. Jednym z jego głównych wyzwań jest wzmocnienie rozpoznawalności marki restauracji Mavericks na lokalnym rynku. – Widzę bardzo duży potencjał na krakowskim rynku dla restauracji takich jak Mavericks. Myślę, że Polacy otworzą się na lokale gastronomiczne zlokalizowane w hotelach – to trend, który niebawem dojdzie i do Polski, a który obserwowałem w Wielkiej Brytanii – powiedział Hubert Chołociński.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK