Fot. Materiały prasowe

Magdalena Żelech w Endorfinie Foksal

przez Think MICE

W styczniu br. Magdalena Żelech objęła stanowisko dyrektora sprzedaży w Endorfinie Foksal.

Do jej zadań należą restrukturyzacja, rekrutacja, kompleksowe zarządzanie sprzedażą, modernizacja działów oraz podniesienie jakości w myśl hasła „na 10-lecie istnienia firmy zmieniamy się dla Was".

Magdalena Żelech z branżą MICE związana jest od wielu lat. Pracowała w strukturach hoteli sieciowych – jako dyrektor sprzedaży i marketingu w Arche Hotele, w holdingu Zdrojowa Invest & Hotels (zaczynając od stanowiska kierownika sprzedaży konferencji, awansując w przeciągu pięciu lat na dyrektora sprzedaży konferencji, a następnie dyrektora sprzedaży aktywnej). Doświadczenie zawodowe zdobywała też w takich firmach jak m.in. MCC Mazurkas Conference Centre (pełniąc obowiązki kierownika sprzedaży, sprzedając zarówno usługi konferencyjne, jak i cateringowe), Exim Tours (jako kierownik sieci sprzedaży stworzonej z kilkunastu salonów w całej Polsce) i Haxel Events & Incentive (key account manager). Prywatnie pasjonatka literatury, podróży oraz tajemnic ludzkiego umysłu. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Endorfina Foksal, to marka zrzeszająca restaurację (oraz catering), sale konferencyjne, przestrzeń eventową (do dwóch tys. osób), ogród w centrum Warszawy (o powierzchni 6 tys. mkw.), klub muzyczny i 11 apartamentów.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK