Fot. Materiały prasowe

Awanse w Zdrojowej

przez Think MICE

Magdalena Rybicka i Piotr Śliwka awansowali w strukturze Zdrojowa Invest & Hotels.

Magdalena Rybicka, dotychczasowa dyrektor ds. sprzedaży, została członkiem zarządu Zdrojowa Hotels. Odpowiada teraz za sprzedaż, w tym współdecyduje o strategii rozwoju całej sieci, wraz z otwarciami nowych hoteli, a także sprawne funkcjonowanie hotelowych recepcji. Rybicka ma ponad czternastoletnie doświadczenie w hotelarstwie. Pracę w branży rozpoczynała w InterContinental Hotel Group, następnie kontynuowała karierę w sieciach Hilton i Starwood. Będąc managerem ds. zakwaterowania podczas UEFA EURO 2012™ miała okazję, aby poznać obiekty noclegowe również od strony klienta. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, posługuje się trzema językami obcymi. Prywatnie spędza wolny czas z rodziną i oddaje się swoim pasjom, którymi są podróże, latanie na paralotni oraz narciarstwo.

Piotr Śliwka został z kolei dyrektorem sprzedaży Zdrojowa Invest, która zajmuje się realizacją apartamentów condo – odpowiada za dział sprzedaży. Niezmiennie pozostał też dyrektorem rozwoju w VacationClub, należącej do grupy platformie rezerwacyjnej apartamentów wakacyjnych, w której jest odpowiedzialny za poszerzanie oferty. Piotr Śliwka z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad 12 lat. Rozpoczął swoją przygodę od stanowiska doradcy ds. nieruchomości Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób (jako dyrektor regionalny). Od 2013 r. otwierał w Polsce oddziały Sotheby’s International Realty. Studiował ma Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Był ratownikiem medycznym, prywatnie to pasjonat motoryzacji i podróży, zapalony biegacz, wielbiciel muzyki i dobrej książki kryminalnej.

Polska sieć Zdrojowa Invest & Hotels to grupa hotelarska, zarządzająca obiektami w miejscowościach wypoczynkowych, w tym Radisson Blu Resort oraz Hilton Resort & Spa w Świnoujściu.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK