Fot. Materiały prasowe

Awans w El Padre

przez Think MICE

Katarzyna Kalinowska awansowała na stanowisko event managera w agencji El Padre. Jest teraz odpowiedzialna za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami.

Katarzyna Kalinowska to absolwentka studiów magisterskich i licencjackich Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie, a także studiów licencjackich Szkoły Głównej Handlowej (rachunkowość i finanse). Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako przewodnik turystyczny, asystent Biura Wykonawczego Polskiej Izby Turystyki oraz asystent Biura Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. W El Padre pracuje od ponad roku – najpierw odbyła staż firmowy, następnie była stażystką w ramach projektu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji „Turystyka na stażach” (realizowanego z funduszy unijnych). Później została zatrudniona na stanowisku junior event managera. Od trzech lat jest też członkiem stowarzyszenia Meeting Professionals International (MPI Poland Chapter), była liderem projektu i konferansjerem IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2017 i 2018, a także konferansjerem i członkiem lokalnego komitetu organizacyjnego Global Events Congress 2018 w Warszawie.

Jest finalistką międzynarodowego konkursu University Challenge 2017 we Frankfurcie (zwyciężczyni półfinału w Polsce), została wyróżniona w konkursie See & Say 2017 (w kategorii Event), nominowana do Odkrycia Roku MPI Poland Chapter 2018. To współautorka publikacji „Kompendium. Media w przemyśle spotkań”. – Ogromnie się cieszymy z szybkiego rozwoju zawodowego Kasi. Jej zaangażowanie w prowadzone projekty, duża samodzielność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, chęć zwiększania swoich kompetencji zawodowych, a przede wszystkim tzw. „myślenie” doprowadziły ją do awansu na stanowisko event managera – powiedział Sebastian Oprządek, prezes zarządu El Padre.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK