Fot. Materiały prasowe

Anna Dudziak Błach we wrocławskim Best Western Premier City Center

przez Think MICE

Anna Dudziak – Błach została powołana na stanowisko dyrektora sprzedaży w hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu.

Wraz z zespołem organizuje zadania pre-openingowe oraz odpowiada za stworzenie strategii sprzedażowej tego obiektu.

Z branżą hotelarską Anna Dudziak – Błach związana jest od 17 lat. Doświadczenie zawodowe rozpoczęła od stażu w niemieckim hotelu, po ukończeniu Studium Hotelarskiego we Wrocławiu. Po powrocie do Polski rozwijała struktury sprzedaży w największych sieciowych hotelach w stolicy Dolnego Śląska, takich jak: Qubus, Scandic, Radisson czy Hilton (na stanowiskach specjalisty ds. sprzedaży oraz sales managera). Odpowiedzialna była za segment MICE oraz CORPO. Kolejny etap jej pracy zawodowej to współpraca z wrocławskim oddziałem Netmedia. W 2016 r. dołączyła do zespołu otwierającego wrocławski hotel sieci Hilton – Doubletree by Hilton Wrocław.

Best Western Premier City Center to 11 obiekt zarządzany przez trójmiejską sieć Dobry Hotel. W hotelu do dyspozycji gości oddane zostaną 64 pokoje, wśród nich 24 dwukondygnacyjne apartamenty De Lux, restauracja, dwie sale konferencyjne, sala fitness oraz sauny sucha i parowa. Otwarcie planowane jest na pierwsze półrocze tego roku.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK