Sandra Gruszczyńska w agencji EMLAB (Grupa S/F)

przez Think MICE

Sandra Gruszczyńska objęła stanowisko account directora w agencji eventowej EMLAB (Grupa S/F). Jest odpowiedzialna za obsługę kluczowych klientów oraz za koordynację prac zespołów projektowych.

Sandra Gruszczyńska jest związana z branżą eventową od 10 lat. Od 2016 r. do października ub. r. zajmowała stanowisko dyrektora biegu The Color Run, w ramach którego odpowiadała za rozwój marki na polskim rynku, koordynację działań strategicznych, pozyskiwanie sponsorów oraz kompleksową organizację biegów. Wcześniej zdobywała doświadczenie jako account manager w agencji Polymus współpracując z klientami z branży IT – m.in. Hewlett-Packard, Intel, Betacom i Media Saturn Holding.

Prywatnie od zawsze blisko związana ze sportem. Medalistka Mistrzostw Polski i Pucharu Świata w judo, ma za sobą maratony i kilkanaście wymagających biegów górskich. Miłośniczka wspinaczki i himalaizmu zimowego. – Sandra to doświadczona profesjonalistka z kompetencjami, które cenimy. Jestem przekonany, że wniesie ogromną wartość w rozwój całego zespołu. W konsekwencji systematycznego rozwoju naszej agencji, szukamy do współpracy osób, które nie tylko pomogą nam w utrzymaniu wysokiego, wypracowanego przez lata standardu obsługi naszych klientów, ale również wniosą kolejne, uzupełniające kompetencje – powiedział Wojciech Małysz, managing director agencji EMLAB (Grupa S/F).

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK