Fot. Materiały prasowe

Daniel Milewski w El Padre

przez Think MICE

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Daniel Milewski objął stanowisko event managera w El Padre. Jest odpowiedzialny za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami.

W latach 2012 – 2015 Daniel Milewski pracował jako młodszy specjalista ds. rekrutacji w DEM'a Promotion Polska, gdzie był odpowiedzialny za działania rekrutacyjne, w tym m.in. negocjowanie stawek i zakresu współpracy, projektowanie portfolio hostess i hostów dla klientów agencji, kosztorysowanie i planowanie projektów rekrutacyjnych, raportowanie efektów rekrutacji i stały kontakt z project managerami. W latach 2015 – 2018 jako specjalista ds. marketingu i organizacji wydarzeń zajmował się budową wizerunku marki i projektu Biegaj'MY z DEM'a, planowaniem kampanii promocyjnych obejmujących social media, influencerów, stacje radiowe, telewizyjne i prasę. Zarządzał zespołem, obsługiwał social media, komunikację z klientami z grupy docelowej, analizował zasięgi i efektywność kampanii, tworzył hasła reklamowe, artykuły i notatki prasowe. Odpowiadał też za bezpośrednią organizację wydarzeń biegowych w tym kontakt z podwykonawcami, pozyskiwanie sponsorów, partnerów, patronów medialnych i honorowych oraz budowanie relacji i negocjowanie warunków współpracy.

Obecnie Daniel Milewski kończy studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS, na kierunku psychologia oraz relacje międzyludzkie.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK