Fot. Materiały prasowe

Awans w agencji Multi Communications

przez Think MICE

W agencji Multi Communications awans otrzymała Marta Martyniak. Od grudnia 2018 r. pełni obowiązki dyrektora działu Consumer Communications.

Marta Martyniak jest teraz odpowiedzialna za wzmacnianie i dalszy rozwój działu Consumer Communications. Będzie także dbać o serwis zespołu w zakresie: public relations, social media, influencer marketing i content marketing. Do obsługiwanych przez dział klientów należą m.in.: Sanofi, Gedeon Richter, CD, Rapid White, Blueair, Cersanit, Opoczno, CooperVision, Jack Link’s i Action.

Marta Martyniak specjalizuje się w komunikacji w obszarach consumer oraz consumer health. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie w branży PR. Z agencją Multi Communications związana jest od połowy 2015 r., gdy dołączyła do firmy na stanowisko senior account managera. Przedtem doświadczenie zdobywała m.in. w Edelman Polska oraz Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich (Wydział Komunikacji Społecznej). Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK