Fot. Materiały prasowe

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem Best Western Premier Hotel City Center

przez Think MICE

Dyrektorem generalnym nowego hotelu we Wrocławiu – Best Western Premier Hotel City Center została Kamila Grajewska-Buśko.

Kamila Grajewska-Buśko z branżą hotelarską związana jest od 17 lat. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w dziale sprzedaży wrocławskiego hotelu Holiday Inn, gdzie odpowiadała również za nadzór nad segmentem MICE, a później dodatkowo za budowanie relacji z klientami korporacyjnymi. Następne lata przyniosły nowe wyzwania – wprowadzenie marki Scandic na rynek lokalny i pracę w dziale sprzedaży i marketingu tego obiektu oraz praktykę przy otwieraniu Haston City Center i budowanie jego strategii rozwoju na wrocławskim rynku. W latach 2012 – 2018 Kamila Grajewska-Buśko pracowała w 5-gwiazdkowym hotelu The Granary – La Suite na stanowisku dyrektora sprzedaży oraz dyrektora operacyjnego.

Best Western Premier Hotel City Center zacznie funkcjonować w marcu przyszłego roku. Do dyspozycji gości zostaną oddane 64 pokoje (wśród nich 24 dwukondygnacyjne apartamenty De Lux), restauracja, dwie sale konferencyjne, sala fitness oraz sauny sucha i parowa. To kolejny z otwieranych w ostatnim czasie obiektów zarządzanych przez Dobry Hotel. W mijającym roku trójmiejska sieć oddała do użytku zlokalizowany w Zakopanem 4-gwiazdkowy Hotel Aquarion oraz 3-gwiazdkowy poznański Hotel Altus. 1 lipca br. do portfolio Dobry Hotel dołączył 5-gwiazdkowy Hotel Mikołajki.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK