Fot. Materiały prasowe

Andrzej Smoliński dołączył do Legend Hotels

przez Think MICE

Do polskiego zespołu Legend Hotels – estońskiego operatora hotelowego – dołączył Andrzej Smoliński, który piastuje obecnie stanowisko country sales managera.

Do jego zadań należy pozyskiwanie nowego biznesu oraz koordynacja działań sprzedażowych z zespołami czterech hoteli: istniejących Sopot Marriott Resort & Spa i Sound Garden Hotel Airport w Warszawie oraz nowych Courtyard by Marriott i Moxy Hotel w Szczecinie.

Andrzej Smoliński to hotelarz z dwudziestoletnim stażem. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji sprzedażowych na rynku korporacyjnym i MICE. Przez odstanie 10 lat pełnił rolę senior sales managera w Courtyard by Marriott Warsaw Airport. W życiu prywatnym jest pasjonatem sportu, historii, sztuki filmowej i teatru. – Umiejętności sprzedażowe i korporacyjne know how Andrzeja, to cenne wartości dla nas, jako firmy zarządzającej w przyszłym roku łącznie pięcioma hotelami pod markami Marriott International. Stworzenie stanowiska country sales managera w Legend Hotels w Polsce, ma celu zapewnienie bezpieczeństwa biznesu inwestorom, którzy powierzają nam w zarządzanie swoje nieruchomości. Dzięki temu nasz wspólny interes będzie realizowany w sposób jeszcze bardziej dynamiczny i spójny – powiedziała Katerina Melnik, marketing manager w Sound Garden Hotel.

Legend Hotels jest firmą zarządzającą hotelami w krajach bałtyckich i w Polsce. W swoim portfolio posiada takie obiekty jak Sopot Marriott Resort & Spa (Sopot), Sound Garden Hotel Airport (Warszawa), AC Hotel by Marriott (Ryga, ponowne otwarcie w 2019 r.), Georg OTS Spa Hotel (Saaremaa w Estonii), Telegraaf Hotel, Autograph Collection Hotels (Talinn) oraz Courtyard by Marriott i Moxy Hotel w Szczecinie, których otwarcie zaplanowane jest na trzeci kwartał 2019 r.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK