Fot. Materiały prasowe

Elżbieta Lendo członkiem zarządu Harmony Polish Hotels

przez Think MICE

Rada Hoteli, najwyższy organ statutowy Harmony Polish Hotels, podczas posiedzenia w Ostródzie przeprowadziła wybory uzupełniające do składu zarządu VI kadencji.

Nowym członkiem jednogłośnie wybrana została Elżbieta Lendo, reprezentująca w grupie Harmony hotele Willa Port w Ostródzie i Paryski w Zakopanem, które dołączyły do konsorcjum w grudniu 2017 r.

Elżbieta Lendo od 25 lat związana jest z finansami, z sukcesem zarządza kilkoma spółkami. Od 14 lat jest współtwórcą Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie, które wielokrotnie plasowało się w pierwszej dziesiątce najskuteczniejszych firm doradztwa europejskiego w Polsce. Od ponad 10 lat pracuje także w Biurze Regionalnym województwa warmińsko-mazurskiego w Brukseli, w ramach którego działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli. Od 2014 r. zarządza grupą spółek, które są operatorami obiektów hotelowych i rekreacyjnych działających w grupie Lendo Hotels Group, w tym: Hotel Willa Port**** Art & Business w Ostródzie, Hotel Paryski**** Art & Business w Zakopanem oraz Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim i Hotelu Nosal*** w Zakopanem.

Aktualnie w Zarządzie Fundacji Harmony Hotels pracuje pięć osób: prezes – Krzysztof Jędrocha, v-ce prezes – Radosław Suwała oraz członkowie: Elżbieta Lendo, Andrzej Dowgiałło i Olaf Makiewicz.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK