Fot. Materiały prasowe

Vienna House Mokotów Warsaw ma już dyrektor generalną

przez Think MICE

Nowy hotel Vienna House w Warszawie, którego otwarcie planowane jest na luty 2019 r., ma już dyrektor generalną. Stanowisko objęła Marta Karteczka, która zajmie się teraz tworzeniem swojego przyszłego zespołu.

Marta Karteczka z branżą turystyczną związana jest od 20 lat, a z hotelarską od 18. Karierę zawodową rozpoczynała od obsługi klienta zagranicznego w biurze turystyki przyjazdowej. Następnie jako director of sales business & leisure w Accor Hospitality była odpowiedzialna za rynek turystyczny, a potem również biznesowy w Polsce i krajach bałtyckich. W 2009 r. związała się z siecią Scandic Hotels AB, gdzie początkowo tworzyła i prowadziła centralne biuro sprzedaży i marketingu. W 2013 r. brała udział w elitarnym programie Scandic Talent Program. Rok później stanęła na czele hotelu Scandic Wrocław, jednego z dwóch hoteli w Polsce z certyfikatem EU Ecolabel. Jest pierwszym certyfikowanym w Polsce moderatorem Scandinavian Leadership LOTS®. – Jestem bardzo podekscytowana wprowadzeniem na rynek warszawski nowoczesnego konceptu, gdzie industrialny i designerski charakter wnętrz przeplata się z intensywną roślinnością i świeżymi smakami. Będziemy dbać o gości profesjonalnie, ale w otwarty i swobodny sposób, inspirując ich do eksplorowania okolicy i lokalnego klimatu – mówi Marta Karteczka.

Znana jest także osoba odpowiedzialna za sprzedaż i marketing Vienna House Mokotow Warsaw. Zajmie się tym Dorota Załuska, która przeszła do struktur hotelu z Regionalnego Oddziału Sprzedaży i Marketingu Vienna House Poland. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK