Fot. Materiały prasowe

Awans wewnętrzny w Dobrym Hotelu

przez Think MICE

Trójmiejska sieć Dobry Hotel zaprezentowała nową dyrektor ds. zarządzania przychodami. Została nią Magdalena Zdybel, która stanowisko objęła po Ziemowicie Szubielskim, obecnym dyrektorze ds. operacyjnych.

Magdalena Zdybel jest absolwentką Wydziału Organizacji Usług Turystyczno-Hotelarskich Akademii Morskiej w Gdyni. Pracę w branży rozpoczęła świeżo po studiach, w roku 2009, gdy została recepcjonistką w należącej do Dobrego Hotelu Villi Aqua (obecnie Hotel Aqua Sopot). Przez całą karierę zawodową związana jest z trójmiejskim operatorem – w kolejnych latach awansowała na kierownika recepcji, a po otwarciu gdańskiego BWP Arkon Park Hotel identyczne stanowisko piastowała w tym obiekcie. Przez 2,5 roku pełniła w nim też obowiązki dyrektora.

W 2018 roku wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim (jest mamą dwu- oraz sześciolatka). Jako nowa dyrektor działu Magdalena Zdybel będzie odpowiedzialna za budowanie wieloletniej strategii cenowej spółki, koordynację i analizę procesów oraz założeń budżetowych i zarządzanie ceną średnią wszystkich obiektów wchodzących w skład Dobrego Hotelu.

Pasjonuje się podróżami, architekturą wnętrz, wzornictwem oraz modą.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos