Fot. Materiały prasowe

Ján Bošnovič w Tatry Mountain Resorts

przez Think MICE

Z początkiem sierpnia br. Ján Bošnovič objął stanowisko sales managera dla rynku polskiego w słowackiej spółce Tatry Mountain Resorts.

Do obowiązków nowego sales managera będzie należało wspieranie sprzedaży oraz promocja hoteli i ośrodków należących do Tatry Mountain Resorts. – W tym celu planuję rozwijać przyjacielskie relacje z branżą turystyczną oraz zintensyfikować współpracę z sektorem MICE, biurami podróży oraz touroperatorami działającymi w Polsce. Podczas moich działań będę chciał wykorzystać ponad 20-letnie doświadczenie w promocji Słowacji w Polsce oraz nawiązane w tym okresie kontakty z polską branżą turystyczną, dziennikarzami i przedsiębiorcami – powiedział Ján Bošnovič.

Tatry Mountain Resorts posiada i zarządza 13 hotelami w słowackich Wysokich i Niskich Tatrach, dwoma termalnymi parkami wodnymi Tatralandia i Bešeňová oraz całorocznymi górskimi resortami Jasna Chopok Niskie Tatry, Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Štrbské Pleso.

Ján Bošnovič przez ponad 15 lat był dyrektorem Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej. Pracę na tym stanowisku zakończył w marcu tego roku.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK