Magdalena Izydorczyk senior incentive managerem w najs.world

przez Think MICE

Magdalena Izydorczyk, po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego, na stałe zostaje w agencji najs.world jako senior incentive manager. Odpowiada za przygotowanie i realizację scenariuszy prospołecznych podróży, poszukiwanie nowych destynacji i rozwiązań na zrównoważony incentive, kontakt z klientami oraz pozyskiwanie lokalnych poddostawców.

Joanna Olszewska awansowała w Accor

przez Think MICE

Grupa Accor awansowała Joannę Olszewską na stanowisko business development managera. Jej rolą jest teraz podtrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami w Polsce.

Zmiany personalne w grupie PHH

przez Think MICE

Rada Nadzorcza Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH) wybrała Daniela Puciato na członka zarządu ds. handlowych, który obejmie obowiązki wraz z rozpoczęciem nowej kadencji zarządu spółki. Z kolei od 1 sierpnia br. stanowisko prezesa spółki Geovita – jednej ze spółek należących do grupy PHH – objął Paweł Skotarek.

Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu na dwa hotele PHH

przez Think MICE

Od lipca br. do hoteli Courtyard by Marriott Warsaw Airport i Renaissance Warsaw Airport, dołączyła Magdalena Orchowicz, która jest odpowiedzialna za nowo powstający, wspólny dla obu tych obiektów dział sprzedaży i marketingu.

Kolejne zmiany personalne w Novotel Warszawa Centrum

przez Think MICE

Po awansach Aleksandry Źrałki i Anny Kwiatek-Skok do zespołu hotelu Novotel Warszawa Centrum dołącza Kristina Matulevičienė na stanowisku deputy general managera. Oprócz tego nowe kompetencje na pozycji senior sales managera zdobywa Paulina Skudlarz.

Łukasz Piwowarczyk w Allegro Brand Experience Agency

przez Think MICE

Do zespołu Allegro Brand Experience Agency dołączył Łukasz Piwowarczyk, obejmując stanowisko chief operating officera. Jest odpowiedzialny za kompleksowe nadzorowanie funkcjonowania agencji – operacyjnie i administracyjnie.

Nowy dyrektor regionalny IGHP w województwie łódzkim

przez Think MICE

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (IGHP) powołała Dominika Chrapka, dyrektora generalnego DoubleTree by Hilton Łódź na stanowisko dyrektora regionalnego Izby w województwie łódzkim. Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami organizacji w 15 regionach kraju.