Fot. Materiały prasowe

Brian Allan: Życie to sinusoida

Choć oficjalnie Brian Allan obecny jest w branży MICE od 2017 roku, czyli od momentu kiedy założył firmę Rock Your Business, oferującą warsztaty team buildingowe z wykorzystaniem śpiewu grupowego, ma poczucie, że działa w niej co najmniej od 25 lat. Wtedy właśnie rozpoczęła się jego wokalna przygoda. Przy pomocy muzyki, jak nikt inny potrafi oddziaływać na słuchaczy, wyzwalając w nich najróżniejsze emocje.

Każdy, kto choć raz miał okazję spotkać Briana Allana – Szkota od dwóch dekad żyjącego w Polsce – wie, jak energiczny, pozytywnie nastawiony do świata i otwarty na innych jest to człowiek. Zastrzega, że pogodne usposobienie to nie poza, ale rezultat dotychczasowych doświadczeń. Jego życie to pasmo szczęśliwych zbiegów okoliczności i sukcesów, przeplatanych niestety tragediami i dotkliwymi porażkami. To one zahartowały Briana. Nauczyły go cieszyć się i doceniać to, co otrzymuje, czerpać z życia tyle, ile zdoła, a przede wszystkim dzielić się tym, co ma. Takie podejście stara się zaszczepić swoim dzieciom, ale też… branży MICE. 

Trudne początki 

Brian Allan urodził się w brytyjskim szpitalu wojskowym w Hanowerze. Niedługo potem, wraz z rodzicami: ojcem czołgistą i mamą – gospodynią domową, powrócił do ojczyzny. Ściślej do Glenrothes, miasteczka, które miało ambicje stać się jedną z lokomotyw przemysłowych Szkocji, a ostatecznie pozostało peryferyjnym ośrodkiem bez szerszych widoków na rozwój. Podobną postawę przyjęli mieszkańcy Glenrothes, w tym rodzice Briana, szukając zapomnienia w używkach i hazardzie. Nasz bohater uciekał natomiast w treningi (głównie pływackie), będąc częstym gościem miejscowego centrum sportowego. Były dla niego odskocznią nie tylko od nieciekawej sytuacji w domu, ale również od trudnych relacji z rówieśnikami. 

[...]

>>POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ