THINK MICE zaprasza na ACE of M.I.C.E. 2020

Przyszłoroczna, siódma edycja targów ACE of M.I.C.E. odbędzie się w dniach 22-24 stycznia, a nie jak miało to miejsce do tej pory w drugiej połowie lutego. Bez zmian pozostaje za to lokalizacja, którą od początku jest turecki Stambuł. THINK MICE po raz kolejny został partnerem medialnym tego wydarzenia oraz organizatorem grupy hosted buyers. 

Targi ACE of M.I.C.E. Exhibition mają pomóc w przyciągnięciu nowych gości i umocnieniu pozycji Turcji na mapie MICE. W ich ostatniej edycji, na początku tego roku, wzięło udział ok. 15,5 tys. gości, kilkuset wystawców, ponad 250 hosted buyersów praktycznie z całego świata i dodatkowo ok. 500 hosted buyersów z Turcji. Wśród nich nie zabrakło m.in. reprezentantów agencji eventowych i incentive, stowarzyszeń, biur DMC i PCO, obiektów hotelowych, centrów konferencyjnych oraz firm podwykonawczych.

Osoby, które chcą wybrać się do Stambułu i wziąć udział w ACE of M.I.C.E. mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres hosted@thinkmice.pl.

THINK MICE po raz kolejny jest organizatorem grupy hosted buyers na targi oraz sprawuje nad nimi patronat medialny. W ramach programu uczestnikom oferowany jest przelot w obie strony w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w 4/5 gwiazdkowym hotelu, transfery, wstęp na targi, udział w większości wydarzeń towarzyszących i edukacyjnych, a także wejście do Hosted Buyer Lounge. Oferta skierowana jest do przedstawicieli firm specjalizujących się w organizacji podróży służbowych, agencji eventowych, incentive, PCO, DMC oraz PR-owych i reklamowych, jeżeli zajmują się one również organizacją eventów. Warunkiem koniecznym jest udokumentowanie swojej dotychczasowej działalności (2-3 lata) oraz zainteresowanie rynkiem tureckim.

Hosted Buyers: Osoby podejmujące w reprezentowanych przez siebie firmach lub stowarzyszeniach kluczowe decyzje dotyczące planowania, zamawiania i wydatków na usługi MICE oraz przedstawiciele agencji organizujący i planujący tego typu aktywności dla swoich klientów.

MK