Fot. Materiały prasowe

THINK MICE na MCE Central and Eastern Europe

przez Think MICE

Umożliwienie nawiązania kontaktów pomiędzy organizatorami i dostawcami usług MICE z Europy Środkowo-Wschodniej a korporacyjnymi i stowarzyszeniowymi meeting plannerami z całego świata, którzy są zainteresowani ulokowaniem swoich wydarzeń w tym regionie – to główny cel imprezy pod hasłem MCE Central and Eastern Europe organizowanej przez Europe Congress.

Najważniejszym elementem tego wydarzenia były bezpośrednie rozmowy biznesowe, ale nie zabrakło też wydrzeń networkingowych dających szansę do poznania się w mniej oficjalnej atmosferze. Przedstawiciele branży mogli też wziąć udział w wizytach typu site inspection oraz podróżach studyjnych. Oprócz tego organizatorzy zaplanowali kilka sesji edukacyjnych mających przybliżyć specyfikę i zareklamować potencjał lokalnych rynków w tej części Europy.

THINK MICE był patronem medialnym wydarzenia (podobnie jak wszystkich imprez organizowanych przez Europe Congress). W Zagrzebiu było też dystrybuowane pierwsze w tym roku anglojęzyczne wydanie naszego magazynu.

kos

Wydarzenie: MCE Central and Eastern Europe
Data: 18-20 lutego 2018 r.
Miejsce: Zagrzeb, Chorwacja
WWW: http://www.europecongress.com/

  • DSC_0398
  • DSC_0410
  • DSC_0732
  • DSC_0761
  • IMG_1628

Simple Image Gallery Extended