Fot. THINK MICE

Galeria: Poland Business Run 2020

przez Think MICE

Za nami 9. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run. Choć bieg odbył się w zmienionej formule, na mecie wirtualnej rywalizacji zameldowało się ponad 18 tys. biegaczy. Dzięki ich zaangażowaniu pomoc otrzyma co najmniej 55 osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

W tym roku wyjątkowo zamiast wyznaczonych tras w największych polskich miastach, każdy zawodnik sam wyznaczył swoje 4 km, a zamiast pomiaru czasu na mecie, wyniki biegaczy zarejestrowały aplikacje w smartfonach. Nowa formuła pozwoliła na udział w sztafecie również poza granicami Polski. Dystans charytatywnego biegu pokonały m.in. osoby z Malezji, USA, Indii, Singapuru i wielu państw europejskich.

Ich udział oznacza wsparcie dla ponad 55 osób z niepełnosprawnością ruchową z całej Polski. Dofinansowanych zostanie 11 protez kończyn, 4 wózki aktywne oraz 45 turnusów rehabilitacyjnych. – Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyły nas firmy, korporacje i instytucje, decydując się na udział w biegu także w tej wyjątkowej formule. Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za to, że po raz kolejny możemy wspólnie wesprzeć osoby z niepełnosprawnością ruchową. Jesteście wielcy! – powiedziała Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Poland Business Run.

Sztafety walczyły nie tylko o tytuł najszybszego zespołu. W ramach akcji „Pomagam Bardziej”, która towarzyszy biegowi, drużyny zbierały środki na wsparcie beneficjentów Poland Business Run. Finał akcji miał miejsce 6 września o godz. 12:00 – na koncie udało się zebrać prawie 100 tys. złotych, które zostaną w całości przekazane na pomoc w zakupie protez kończyn i rehabilitacji dla osób ze schorzeniami narządów ruchu.

THINK MICE objął imprezę patronatem medialnym, w biegu, jak co roku, wystartowała również drużyna reprezentująca nasz magazyn.

Pełna lista wyników znajduje się TUTAJ

CZYTAJ WIĘCEJ >>

MK

  • PBR-2020-01
  • PBR-2020-02
  • PBR-2020-03
  • PBR-2020-04
  • PBR-2020-05
  • PBR-2020-06
  • PBR-2020-07

Simple Image Gallery Extended