Fot. Materiały prasowe

endorfina events dla marki Rossmann na jej 25-lecie w Polsce

przez Think MICE

W dniach 17-18 maja br. w Sopocie odbyła się dwudniowa Gala dla pracowników i kontrahentów Rossmann z okazji 25-lecia istnienia marki w Polsce. Za jej realizację odpowiadała agencja endorfina events. Ze strony klienta koordynacją wydarzenia zajmował się zespół Działu Komunikacji Wewnętrznej.  

Wydarzenie odbyło się na sopockiej plaży przed Grand Hotelem, gdzie stanęła hala namiotowa o łącznej powierzchni 5000 mkw. Galę 25-lecia podzielono na dwa dni, w trakcie których na uczestników czekał szereg atrakcji i występy gwiazd.

Pierwszego dnia Gali, 17 maja, w wieczornym evencie wzięło udział 2100 pracowników i kontrahentów Rossman. Kolacja bankietowa została zakończona występem największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Kolejny dzień wydarzenia został w całości przeznaczony dla pracowników. W ciągu dnia mogli skorzystać z takich atrakcji jak spektakl w Teatrze Szekspirowskim, rejs katamaranem, Teatr Improwizowany w Operze Leśnej, czy zwiedzanie muzeum CSW oraz Muzeum II Wojny Światowej. Z atrakcji skorzystało ponad 1400 pracowników marki Rossmann. Na zakończenie dnia odbyła się uroczysta, zasiadana kolacja, którą zwieńczyły koncerty Margaret, Video i Oddziału Zamkniętego. 


Agencja endorfina events odpowiadała za realizację wydarzenia, w tym za przygotowanie konceptu kreatywnego, uzyskanie pozwoleń, prace montażowe oraz koncepcyjne, booking gwiazd i organizację transportów, a także przygotowanie i koordynację dwudniowego wydarzenia.

Źródło: materiały prasowe
 

Leave your comments

Comments

  • No comments found