Fot. Materiały prasowe

Trzeci hotel Hampton by Hilton w Gdańsku

przez Think MICE

W Gdańsku powstał kolejny hotel Hampton by Hilton. Położony na starym mieście obiekt posiada 174 pokoje oraz dwie sale konferencyjne o wielkości 40 mkw., zdolne pomieścić do 40 osób.  

Oferta hotelu skierowana jest zarówno do osób podróżujących w celach turystycznych, jak i biznesowych. W tzw. strefie śniadaniowej serwowane są śniadania polskie oraz międzynarodowe. Poza salami konferencyjnymi obiekt wyposażony jest również w strefę relaksu i pracy, w której znalazł się open space oraz czynna całą dobę strefa przekąsek. Na miejscu goście mogą skorzystać również z centrum fitness. – Mamy przyjemność służyć naszym gościom wyjątkową gościnnością spod znaku Hamptonality. Cieszymy się, że możemy zaoferować ciepłą i przyjazną obsługę w samym sercu miasta osobom odwiedzającym Gdańsk regularnie, jak również tym, którzy są tutaj po raz pierwszy – powiedziała Marzena Kijak, general manager Hampton by Hilton Gdańsk.
Hampton by Hilton kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. W ciągu roku w naszym kraju mają powstać kolejne trzy obiekty tej marki.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK


Leave your comments

Comments

  • No comments found